Monka

Centrum usługowe Rzeszów
ul. Czackiego 5
tel. 504 272 695

Pieczątki

Potrzebujesz pieczątkę firmową, imienną nie ma problemu.

W naszej ofercie zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz. Oferujemy pieczątki takich znanych i cenionych producentów jak WAGRAF i COLOP.

COLOP

AUSTRYJACKA marka. Najwyższa jakość , ceniona za jakość wykonania, estetyczny wygląd. Pieczątki COLOP są docenione przez wiele urzędów i firm za trwałość i długowieczność. Światowa jakość na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje zarówno pieczątki tradycyjne (imienne, firmowe) o małych wymiarach jak również pieczątki szkieletowe o maksymalnym wymiarze 56x106 mm wykonane tworzywa sztucznego jak i metalu. Firma stawia duży nacisk na ekologie dlatego też w ofercie znalazły się pieczątki SERII GREEN LINE wykonane minimum w 75% z materiałów odzyskiwanych drogą recyklingu.

Pieczątki COLOP

Pieczątka COLOP IQ - rozmiar 30 z gumką stemplarską

Pieczątki COLOP

Idealna pieczątka firmowa. Posiada przezroczystą podstawę, która ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu. Jest wyposażona w zatyczkę, którą bardzo łatwo można nałożyć chroniąc tekst pieczątki przed zabrudzeniami, np. w torbie lub teczce. Została zabezpieczona przed przesuwaniem na papierze dlatego gwarantuje czytelną treść - bez „podwójnych” odbić. Bezawaryjna – wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Podczas odbijania tekstu daje przyjemny, bardzo delikatny dźwięk. Dostępna w wielu kolorach, również z własną grafiką zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Jedyna na rynku, której obudowę możesz personalizować samodzielnie wprowadzając logo, kod QR, dowolną grafikę.

Pieczątki COLOP

Możliwość uzyskania obudowy w innym kolorze lub z Twoją reklamą, logo firmy, zdjęciem, kodem QR lub inną grafiką. Szczegółowe informacje dotyczące personalizacji pieczątek dostępne po zapytaniu.

WAGRAF

Polska marka na światowym poziomie. Atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Szeroka oferta pieczątek tradycyjnych imiennych czy też firmowych o wymiarach tekstu 12x28mm do 40x70mm, przez datowniki z płytką tekstową po automaty szkieletowe metalowe.

Pieczątki WAGRAF

Atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówienia, elastyczność i profesjonalne podejście do klienta , praca na materiałach eksploatacyjnych najwyższej jakości to nas cechuje i pozwala nam sprostać praktycznie każdemu zamówieniu.

Płytki tekstowe wykonujemy metodą fotopolimerową z wykorzystaniem polimeru COLOP pozwala nam to na uzyskanie ostrego odbicia z widocznymi bardzo małymi elementami. Gumki wykonane tą metodą zapewniają długoletnią prace bez obawy o zniekształcenie czy oderwanie się jakiegokolwiek elementu interpunkcji.

Pieczątki Rzeszów

Zapraszamy!

Zadowolenie Klienta to dla nas rzecz priorytetowa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde przyjęte przez nas zlecenie zostało wykonane terminowo i z zachowaniem wysokich standardów jakości.