Monka

Centrum usługowe Rzeszów
ul. Czackiego 5
tel. 504 272 695

Stemple i kołyski drewniane

Alternatywa dla automatów samo tuszujących. Szeroka gama rozmiarów prostokątnych począwszy od 12x12 mm skończywszy na 100x180mm (rozmiar odbicie niespotykany w automatach ), jak i okrągłych o średnicy 23mm do 60mm.

Taki stempel drewniany ma swój niepowtarzalny charakter i „duszę”, często zamawiany przez grupy rekonstrukcyjne i firmy pro ekologiczne.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • stemple okrągłe o średnicach : 15, 20, 25, 30, 35, 40 i 60mm
  • gryfy drewniane w ponad 50 różnych rozmiarach począwszy od 10x10mm
  • kołyski drewniane w szerokiej gamie rozmiarów aż po 180x100mm

Kołyski
Gryf drewniany, kołek drewniany , pieczątki drewniane
Kołki plastikowe

Bazując na stemplach okrągłych prowadzimy sprzedaż OCEN OBRAZKOWYCH dla nauczycieli do szkół i przedszkoli nie tylko na terenie Rzeszowa. Oceny motywacyjne mają na celu nagradzanie dziecka za wykonane zadanie. W swojej ofercie posiadamy ponad 60 różnych wzorów takich ocen cały czas poszerzają ofertę. Stemple obrazkowe wykonywaną są pod konkretne zamówienie dzięki temu mamy możliwość dopasować się indywidualnie do zapotrzebowania. Do każdej buźki jesteśmy w stanie dołączyć konkretny tekst ( dobrze, postaraj się, wzorowo itp.) w dowolnym języku (polski, angielski, niemiecki itp.) Naszymi klientami są nie tylko szkoły czy przedszkola ale również sami rodzice chcący w ciekawy sposób motywować swoje pociech w domu.

stemple z napisami po angielsku
wzory pieczątek
wzory pieczątek

Zapraszamy!

Zadowolenie Klienta to dla nas rzecz priorytetowa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde przyjęte przez nas zlecenie zostało wykonane terminowo i z zachowaniem wysokich standardów jakości.